Archív pre February, 2007

Ďalší kúsok od HTC – Gene P3400

Zbierka komunikátorov HTC sa nám utešene rozrastá.Na stránkach FCC (Federal Communications Commission) sa objavila zmienka o zatiaľ neuvedenom prístroji – HTC Gene (P3400).Podľa predbežných informácii by mal komunikátor bežať na operačnom systéme Windows Mobile 5, nie je však vylúčené, že finálna verzia bude obsahovať už verziu 6.0.A aké su parametre?

  • Podporované siete: GSM: 850/900/1800/1900 MHz
  • Rozmery: 109 x 58 x 17.65 mm
  • Hmotnosť: 126 gramov
  • 2,8 palcový dotykový displej s rozlíšením QVGA 240×320 px
  • Procesor: TI OMAP 850, 201 MHz
  • 128 MB flash pamäte, 64 MB RAM
  • GPRS, EDGE, Bluetooth 2.0
  • Podpora pre pamäťové karty SDIO
  • 2 MPx fotoaparát
  • Batéria vydrží 5 hodín hovoru alebo 200 hodín pohotovostného režimu

Už podľa parametrov je zrejmé, že sa môžme tešiť na ďalší podarený kúsok z dielne tohto úspešného výrobcu.Budeme si naň však musieť ešte nejaký čas počkať.Toto čakanie si môžte spríjemniť aj obrázkom nižšie.

HTC GENE

Zdroj: slashphone

Youtube cestuje do Nokií

Na každoročne poriadanom 3GSM kongrese sa toho opäť mnoho odohralo.Bolo samozrejme predstavených niekoľko nových telefónov (ich zoznam pripravujem), ale aj niekoľko pripravovaných služieb.Práve jednej zo služieb sa budem v tejto novinke venovať.

Server na zdielanie videí – YouTube.com netreba určite nikomu z Vás predstavovať.Prečo ho teda spomínam? Nokia totiž oznámila pripravovanú spoluprácu s týmto serverom, ktorá spočíva vo vyhľadávaní a prezeraní komprimovaných videí pomocou aplikácie Nokia Video Center (vytvorenou Nokiou).Videá sa budú získavať zo špeciálnej stránky, ktorá však zatiaľ nie je v prevádzke.Do budúcna sa máme rozhodne na čo tešiť.

Zdroj: mobilmania.sk

LG Shine: Elegán mieri do Európy

Po úspešnom uvedení v Kórei, kde sa mimochodom od novembra predalo celkom 180 000 kusov, sa chystá LG Shine očariť svojím šarmom aj zákazníkov v Európe.Uvedenie vo Veľkej Británii je plánované na zajtra, teda 7.2. 2007.V Čechách a na Slovensku by sme sa ho potom mali dočkať v priebehu druhého štvrťroka 2007.

Na fotografiách, ktoré nájdete vo vnútri článku, si môžte tento telefón sliderovej konštrukcie bližšie obzrieť.Prednej strane jednoznačne dominuje veľký 2,2 palcový displej.Podrobnosti o rozlíšení ani počte farieb žiaľ zatiaľ nepoznáme (parametre by mali byť uvedené zajtra).Výrobca však udáva vysokú životnosť batérie.

Zdroj: Tlačová správa
(Čítať článok)

Údajné fotky SE W880

Myslím, že radu “Walkman” od Sony-Ericssonu netreba nikomu z Vás predstavovať.Podľa neoficiálnych správ, ktoré publikoval server slashphone.com by sme sa už zajtra (6.2.) mali dočkať predstavenia ďalšieho člena tejto pomerne úspešnej rodinky.Zároveň uzrelo svetlo sveta aj niekoľko fotografií, ktorých pravosť Vám však zaručiť nemôžme.

Uvidíme ako to zajtra dopadne…

Spominané fotografie nájdete v našej galérii.